Ogłoszenie parafialne

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata - 26.11.2017r.

1. Dziś przypada ostatnia niedziela roku liturgicznego. Wszystko, co dobiega końca, winno być naznaczone wypełnieniem i doskonałością. Chcemy wszystko ofiarować Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Po obu Mszach św. będzie wystawiony Najświętszy Sakrament, zostanie odmówiona Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana w naszej Ojczyźnie. Za publiczne odmówienie tego Aktu, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W tym tygodniu I Piątek i I Sobota. Msze św. o g. 07.00 i 16.30

3. Przyszła niedziela będzie już pierwszą niedzielą Adwentu, dodatkowa Msza św. o godzinie 07.00

4. Od przyszłej niedzieli, tj. od 03 - do 05 grudnia, przeżywać będziemy 40 - godzinne Nabożeństwo i Rekolekcje Adwentowe. W czasie trwania tego Nabożeństwa, adoracja ( w ciągu dnia ) całej naszej parafialnej wspólnoty, poszczególnymi wioskami. Kolejność adoracji poszczególnych wiosek jest podany w gazetce.

5. Ofiary na potrzeby parafii złożyli: Krzysztof Uściłowski – Z. Bolędy; Andrzej Łojek – Z. Choromany; Iwona Godlewska – Rosochate Kościelne; Paweł Łuniewski – Goski Duże; Andrzej Jabłonowski – Rosochate; R. Niemyjskich – Z. Warchoły. Bóg zapłać.

6.Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Głos Katolicki”.
Kreator www - przetestuj za darmo