Duszpasterze



Ks. Antoni Loro
kanonik honor. Kapituły Koleg. w Myszyńcu

Syn Piotra i Janiny z domu Figielska, ur. 01. 12.1959 Ostrów Maz.,
wyśw.01.06.1985 Łomża przez bp. J. Paetza;
WIKARIUSZ: 01.09.1985 Wigry;
01.09.1986 Łomża Miłosierdzia Bożego; 09.04.1988 Nowa wieś;
01.09.1989 Zambrów Ducha Świętego; 01.07.1993 Brok;
31.08.1966 Czyżew;
PROBOSZCZ: 25.08.1998 Borawe; 06.09.1999 ojciec duch. dek. Ostrołęka św. Antoniego;
28.10.2005 kanonik honor. Kapituły Koleg. w Myszyńcu; od 11.08.2006 prob. Rosochate;
od 01.09.2006 ojciec duch. w dek. Czyżew.
Kreator www - przetestuj za darmo